Kód: SM0234 |

Šálek s podšálkem černá Kamera

427 Kč 352,89 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kategorie: 60-75 ml - Na espresso
„Pro všechny milovníky filmů, filmaře a kameramany tu mám něco…“ Říká s úsměvem autorka.

Hvězdy stříbrného plátna jakoby přicházely a s nimi i příjemná nostalgie. Poctivé filmařské řemeslo. Připomenutí oblíbených filmů, kdy se rozline fajn atmosféra, stejně jako vůně nápoje v šálku. Originální a důmyslný tvar šálku s podšálkem a k tomu zábavný dekor, který potěší a líbí se.

Autorský šálek a podšálek z kvalitního a  tvrdého porcelánu koncipovaný tak, aby se na podšálek vešlo více než jen lžička, přitom však zůstal dobře skladovatelný a praktický. Šálek je silnostěnný, tak jak má na správné espresso být. Objem lehce přizpůsoben českým zákazníkům 75 ml. Délka hrany podšálku je 15 cm, průměr 14 cm. Jedná se o jedinečný autorský tvar, který není dostupný jinde. Autor: MgA. Lenka S. Malíská.

Barevnost: černá, materiál: karlovarský porcelán, materiál pro dekor: profesionální keramické barvy s teplotou výpalu 780-820°C. Všechny kusy jsou glazovány křemičitou glazurou bez přídavku olova a jiných zdraví škodlivých látek.

Vyrobeno v limitované kolekci. Mytí v myčce je možné - doporučuji šetrnější programy bio či eko, nejraději má však náš porcelán mytí "zlatýma" rukama.

Cena je uvedena za jeden šálek s podšálkem.

Pokud si budete přát více kusů, zašlete prosím zprávu.

„Děkuji, že podporujete lokální tvůrce.“ MgA. Lenka S. Malíská