Kód: 12083 |

Náramek s černou Ovečkou

890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Buďte originální! Ozdobte své zápěstí úžasným, nevšedním náramkem s porcelánovou ovečkou, kterou doplňuje dokonalá kompozice minerálů! Každý je absolutní originál! 

"Na porcelánových ovečkách jsme pořádně zapracovali, zmenšili jsme je, aby lépe seděly na ruce, a pohráli si s barvami. Černá barva je pro porcelán netypická a  její míchání nám dalo dost zabrat, proto bude množství černých oveček malé. Ovečky jsou zvířata, která nás provází již dlouhou dobu. Jsou milá, hřejivá a vnímám je též jako důležitý prvek v krajině. Moje ovečky jsou ručně modelované, předlohou jsou skutečná zvířata. Mám ráda původní a originální přístup. První ovečky vznikly v rámci diplomové práce v roce 2007, od té doby je v mé tvorbě najdete v různých obměnách," sděluje autorka ovečky MgA. Lenka Sárová Malíská.

Náramek je plný pocitů, dobré energie a fantazie. Každý má osobité naladění. Skvost, který vidíte, si s nadšením i prožijete. Podařila se krásná spolupráce…

"Zcela nová a jedinečná kolekce náramků s ovečkou vznikla spoluprací s úžasnou Lucií, která ovečku obohatila o minerály ve zcela unikátní kompozici. Každý šperk je vyroben pouze jedenkrát. Ke každé ovečce také vytvořila koláž, na kterou ručně vepsala použité kameny," uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská.

 

Délka porcelánové ovečky: 25 mm

Délka náramku: 18 cm, navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, měsíční kámen, tygří oko, variscit, jaspis, jadeit

komponenty: chirurgická ocel 

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: