Kód: SM0320 |

Hrnek Trio, zlatý lesk

439 Kč 362,81 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kategorie: 400 ml - Na čaj / kávu
Autorský hrnek z kvalitního, tvrdého porcelánu přidá na kráse a eleganci i všedním dnům. Čaj, ale i caffè latte, flat white nebo mochaccino v něm najde své správné místo. Energií sálající zlatá má svůj význam a nezpochybnitelnou krásu.

Originální velký hrnek dokonalého tvaru má ucho navržené tak, aby se dobře drželo a nevypadlo ani z mokré či nakrémované ruky. Velký čaj nebo odlehčená káva ve zlaté... Carpe diem! 

Zlatá symbolizuje vždy pozitivní aspekt, kreativitu a obrovskou všeobjímající a rozdávající univerzální Lásku. Magické zlato je symbolem Slunce a spirituálního ohně. Také je vnímáno jako symbol obnovy a věčného mládí. Často o někom říkáme, že má zlaté srdce, anebo zlaté ruce. Kráčet zlatou střední cestou vyjadřuje nejvyšší hodnoty, kterých člověk může dosáhnout. Zářit zlatě, jako Slunce, znamená rozdávat a přitom nepozbývat. Těmito a mnoha dalšími způsoby k nám zlato může promlouvat. Vždy však pravdivě a čistě. Při pití kávy z tohoto šálku tedy máte o čem přemýšlet. Pokud jej koupíte jako dárek, můžete tím obdarovanému něco sdělit.

Autor tvaru i dekoru: MgA. Lenka Sárová Malíská

Objem: až 400 ml

Výška: 11 cm

Průměr v horní části: 9 cm

Materiál: karlovarský porcelán

Dekor: speciální, vysoce odolná technologie nanášení kovů ve vakuu

Barevnost: zlatá

Nelze používat v mikrovlnné troubě.

Mytí v myčce je sice možné (nejlépe programy Bio nebo Eco s teplotou do 60°C za použití šetrná chemie), my ale doporučujeme spíše šetrné ruční mytí (jemnější stranou houbičky). Tak si Váš šálek zachová svou zlatou krásu.

Cena je uvedena za jeden šálek.

Limitovaná kolekce.

Baleno v bílé kartonové krabičce.

Celá výroba včetně těžby kaolínu probíhá v ČR. Koupí produktu tak podporujete české ruce. Děkujeme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: