Kód: SM0320 |

Hrnek Trio, zlatý lesk

439 Kč 362,81 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.6.2023
Kategorie: 400 ml - Na čaj / kávu

"Tip na jedinečný dárek :-)"

Originální velký hrnek (až 400 ml) z tvrdého porcelánu s uchem navrženým tak, aby se dobře drželo a nevypadlo ani z mokré, či nakrémované ruky. Výška hrnku 11cm, průměr nahoře 9cm. Velký čaj ve zlaté...

Zlatá symbolizuje vždy pozitivní aspekt, kreativitu a obrovskou všeobjímající a rozdávající univerzální Lásku. Magické zlato je symbolem Slunce a spirituálního ohně. Také je vnímáno jako symbol obnovy a věčného mládí. Často o někom říkáme, že má zlaté srdce, anebo zlaté ruce. Kráčet zlatou střední cestou vyjadřuje nejvyšší hodnoty, kterých člověk může dosáhnout. Zářit zlatě, jako Slunce, znamená rozdávat a přitom nepozbývat. Těmito a mnoha dalšími způsoby k nám zlato může promlouvat. Vždy však pravdivě a čistě. Při pítí kávy z tohoto šálku tedy máte o čem přemýšlet. Pokud jej koupíte jako dárek, můžete tím obdarovanému něco sdělit.

Dekor: speciální, vysoce odolná technologie nanášení kovů ve vakuu

Barevnost: zlatá

Mytí v myčce je možné (nejlépe programy Bio nebo Eco s teplotou do 60°C, k přírodě šetrná chemie), ale používání v mikrovlnné troubě možné není. Cena je uvedena za jeden šálek.

Limitovaná kolekce.

Baleno v bílé kartonové krabičce.