Kód: 11904 |

Espresso šálek s podšálkem Babiččina zahrádka

447 Kč 369,42 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: 60-75 ml - Na espresso

Espresso patří do silnostěnného šálku z kvalitního, tvrdého porcelánu. Tento autorský šálek s podšálkem takový je a navíc nese romantický, něžný dekor inspirovaný zahrádkami našich babiček i prababiček, které dobře věděly, jak kterou květinku či bylinku pěstovat a k čemu ji využít. ♥ Podšálek je koncipován tak, aby se na něj vešlo více než jen lžička, přitom však zůstal dobře skladovatelný a praktický. Užijte si tento originální a esteticky hodnotný šálek s podšálkem! Okouzlí i Vaše hosty.

TIP: Učaroval Vám tento krásný dekor? Naleznete jej i na velkém hrnku. Ve Vaší kuchyni (či přímo na stole) budou nádherně ladit.

Jste těmi šťastlivci, kteří zažili milující, moudrou babičku (nebo prababičku), jež milovala květiny a třeba i porcelán a dobrou kávu? Vzpomeňte si na ni, až si se svými blízkými dáte espresso třeba právě z těchto šálků... Pokud babičku stále máte, dejte si to dobré kafíčko s ní. :-) 

Autor tvaru i dekoru: MgA. Lenka Sárová Malíská

Objem šálku: 75 ml

Délka hrany podšálku: 15 cm

Průměr podšálku: 14 cm

Materiál: kvalitní a tvrdý karlovarský porcelán

Dekor: profesionální keramické barvy s teplotou výpalu 780-820 °C

Mytí v myčce je možné (programy bio nebo eco). Ideálním však zůstává šetrné ruční umývání.

 

Cena je uvedena za jeden šálek s podšálkem.

Baleno do kartonové krabičky. 

 

Celá výroba (včetně těžby kaolínu) vzniká u nás, na západě Čech, kde vznikl i návrh designu. Koupí produktu podporujete české ruce a tvůrce. Děkujeme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: