Kód: 10824 |

Dvojice šálků na kávu - Léto II.

570 Kč 471,07 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Porcelánové šálky na kávu s originálním motivem.

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kategorie: Porcelánové sety

Poetická dvojice šálků s podšálky z nejkvalitnějšího porcelánu se mohou stát krásným dárkem tomu, koho máte rádi. Jejich básni, kterou skrývají, však můžete propadnout i Vy sami, pít z nich kávu, užívat krásnou chvíli, těšit se na to, co bude, nebo vzpomínat... 

Decentní autorský dekor připomíná zrnka písku v lehounkém vánku. Dává prostor fantazii a vlídným vzpomínkám. Ať se káva v tomto šálku z karlovarského porcelánu stane požitkem.

Autorský dekor půvabných srdíček na karlovarském porcelánu upomíná, kolik podob láska má. Nepodmíněná láska je Dobro, které tvoří, buduje, zvelebuje, pohladí, povzbudí... Užijte si tento láskyplný šálek nejvyšších kvalit!

...Snění a vzpomínání jakoby jedním a tím samým bylo. Na pláži můžete stavět jak kdysi z písku hrad a nic než šum vody neslyšet a přitom poslouchat, co říkají ti ve velké dálce... 

 

Objem: 90 ml

Průměr podšálku: 12 cm

Výška šálku: 5,5 cm 

Barevnost:  bílá/modrá

Materiál: kvalitní a tvrdý karlovarský porcelán

Dekor: profesionální keramické barvy s teplotou výpalu 780-820 °C

 

Můžete umývat v myčce, doporučujeme však šetrný eko program s teplotou do 60 °C a užití jemné (eko) chemie. Náš porcelán má však nejraději ruční mytí, zaručíte tak jeho dlouhověkost.

 

CENA JE UVEDENA ZA DVA ŠÁLKY S PODŠÁLKY.

Baleno do kartonové krabičky. (Tato dvojice šálků s podšálky se pro svůj půvab, kvalitu i poezii a poselství dekoru může hodit jako dárek.)

 

Koupí této dvojice šálků s podšálky podporujete české ruce. Děkujeme!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: