Kód: 10821 |

Dvojice šálků na kávu - Léto I.

570 Kč 471,07 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Porcelánové šálky na kávu s originálním motivem.
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Kategorie: Racek

Poetická dvojice šálků s podšálky z nejkvalitnějšího karlovarského porcelánu se pro svůj jedinečný dekor hodí i jako dárek. Píseň dekoru se však může dotknout i Vás samotných. Zasněte se při krásném "kávovém" rituálu!
Šálek z karlovarského porcelánu s autorským dekorem vyvolává vzpomínky na chvíle u vody. Klidná hladina se rázem promění v rej vlnek a vln a člověk sleduje jejich souhru. Vzpomínáte, když jste se prvně osmělili do nich vstoupit? Harmonie a klid - chvíle jen pro Vás. Ať káva z tohoto šálku chutná co nejlépe.
Šálek s podšálkem z karlovarského porcelánu s výmluvným autorským dekorem létajících racků. Slyšíte je? A zvečera vzdálený zvuk mandolín a zastřený hlas laskavého muzikanta, který ta dlouhá léta hraje už jen pro radost... Svoboda, volnost, čistý vzduch... Dovolme si snít, vzpomínat, tvořit a těšit se -  a užijme si přece kávu z tohoto jedinečného šálku! 

Objem: 90 ml
Průměr podšálku: 12 cm
Výška šálku: 5,5 cm 
Barevnost:  bílá/modrá
Materiál: kvalitní a tvrdý karlovarský porcelán
Dekor: profesionální keramické barvy s teplotou výpalu 780-820 °C
Můžete umývat v myčce, doporučujeme však šetrný eko program s teplotou do 60 °C a užití jemné (eko) chemie. Náš porcelán má však nejraději ruční mytí, zaručíte tak jeho dlouhověkost.
 
CENA JE UVEDENA ZA DVA ŠÁLKY S PODŠÁLKY.
Baleno do kartonové krabičky. (Tato dvojice šálků s podšálky se pro svůj půvab, kvalitu i poezii a poselství dekoru může hodit jako dárek.)
Koupí této dvojice šálků s podšálky podporujete české ruce. Děkujeme!
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: