Kód: 12841 |

Dvojice náramků s porcelánovými korálky

1 350 Kč 1 115,70 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Kouzelná souhra nadčasově elegantních, unikátních náramků, v nichž se snoubí krása porcelánu a polodrahokamů. Skvostné zlatem ručně malované korálky z porcelánu dokonale souzní s minerály... Harmonie svěžího kobaltu a zemitých tónů jitří naši fantazii. Voda, země, slunce... V duchu vidíme dálné kraje, slyšíme jejich volání, stejně jako kouzlo míst blízkých a známých. Toto neopakovatelné duo náramků Vás zkrátka nepřestane bavit. Druhé stejné neexistuje. Buďte tou vyvolenou, která si toto skvostné duo náramků bude moci prožít a pocítit tu krásnou, pozitivní energii. Podařila se totiž krásná spolupráce: 
"Zcela nová a jedinečná kolekce náramků  vznikla spoluprací s úžasnou Lucií, která porcelán obohatila o minerály ve zcela unikátní kompozici. Každý šperk je vyroben pouze jedenkrát. Ke každému náramku také vytvořila koláž, na kterou ručně vepsala použité kameny," uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská.
 
Délka náramků: 18 cm (standardní velikost ženského zápěstí), navlečen je na pružence, druhý náramek má nastavitelnou velikost
Materiál: karlovarský porcelán, sodalit, jaspis, chryzantémový kámen
Komponenty: hypoalergenní nerez ocel, mosaz se zirkony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: