Kód: 13005 |

Set náhrdelníku a náramku s modrou mušlí I.

1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kategorie: Náhrdelníky
Položka byla vyprodána…

Set pro Vás! Vizualizujte si sebe samu, před zrcadlem, třeba v šatech, to už je na Vás. Zapojte fantazii a vnitřním zrakem se uzříte v tomto snovém náhrdelníku, s náramkem na zápěstí... Nádherný pocit. Vy tyto skvosty můžete mít i ve skutečnosti, dotýkat se jich, užívat si jejich dokonalost a energii. Prohlížet si mušličku, jemně ji pohladit, prohlížet si každý polodrahokam zvlášť, sáhnout na něj, opájet se krásou tohoto nebesky krásného skvostu - to můžete. Právě pro Vás tato krása vznikla. Ať Vám nosí štěstí!

Okouzlujte na dovolené, třeba při večeři, i kdykoli během dne. Žádná z dam nebude mít stejný set...

Skvost z porcelánu a minerálů patří k barevně a kompozičně nejsvěžejším kouskům. Náhrdelník s porcelánovou mušličkou a říční perlou je navlečen na bavlněné šňůrce. Přímo rozkošné porcelánové mušličky z dílny MgA. Lenky Sárové Malíské se staly inspirací pro vznik celého setu a série náramků. Vznikl v báječné spolupráci s Lucií Junghansovou, která mušličky obohatila o unikátní kompozici minerálů. Vznikly tak šperky, které omamují originalitou a krásnou energií!

Mušle byly odpradávna spojovány s ženstvím, s krásou a moudrostí žen. Od počátku renesance, přes baroko a prakticky do dnešních dnů jsou oblíbeným stylizovaným prvkem v malířství, sochařství, architektuře i šperkařství.

O perlách se praví, že: "...odstraňují emocionální nerovnováhu, pomáhají při problémech se žaludkem, slezinou, střevy a problémech s vředy. Nošení perel pomáhá zvýšit sebevědomí. O perlách se říká, že jsou znakem cudnosti, skromnosti, čistoty a představují symbol lásky, štěstí a úspěchů."

 

Náhrdelník: 

Délka: 42 cm

Mušle : šířka 1,9 cm,  výška 1,5 cm

Materiál: karlovarský porcelán, larimar, chalcedon, amazonit, říční perla

Komponenty: chirurgická ocel

Náramek: 

Mušle : šířka 1,7 cm,  výška 1,5 cm

Délka náramku: 18 cm, navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, jaspis, chalcedon, larimar, amazonit, perleť, akvamarín, říční perla

Komponenty: chirurgická ocel

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: