Kód: 12999 |

Set náhrdelníku s velkou zlatou mušlí a náramku

1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: Náhrdelníky

Že by bohyně Amfitríta, Poseidónova žena, otevřela svou šperkovnici? Jde o skutečné klenoty s hodnotou. Vězte, že tento set je nadán božskostí, tím, co je mezi nebem a zemí, a tím je fantazie. Úchvatný náhrdelník čeká na Vás, byl pro Vás stvořen, abyste jej nadšené prožily naplno, nejen ve fantazii, - anebo cítíte snad už ten náramek na svém zápěstí, zprvu chladí, viďte. A sáhnout si tak na tu skvostnou zlatou mušli z porcelánu... Vidět se v zrcadle a užívat si pohledy jiných - mužů, ale i žen, z nichž žádná nemá podobný set! I Vy jste bohyně, nejzářivější hvězda i královna. Vždy ve Vás bude dřímat dítě, či spíše ta laskavá, nesmělá dívka plná snů... Je čas odhodit nesmělost a žít! Exkluzivní, luxusem i přirozeností zářící šperk rozzáří i Vás, zvenčí i v nitru. To nejkrásnější léto a aby Vám set přinesl štěstí, Vám ze srdce přeje Studio Malíská.

Skvost z porcelánu a minerálů patří k barevně a kompozičně nejsvěžejším kouskům. Náhrdelník s velkou porcelánovou mušlí ručně zlacenou pravým zlatem a říční perlou je navlečen na bavlněné šňůrce. Skvostnou pozlacenou porcelánovou mušli, bílou porcelánovou mušličku a pozlacený trojlístek vytvořila MgA. Lenka Sárová Malíská. O minerály a perly v unikátní kompozici šperky obohatila Lucie Junghansová. Ach, jak šťastné je spojení porcelánu a polodrahokamů! Nádherná díla berou dech!

Mušle byly odpradávna spojovány s ženstvím, s krásou a moudrostí žen. Od počátku renesance, přes baroko a prakticky do dnešních dnů jsou oblíbeným stylizovaným prvkem v malířství, sochařství, architektuře i šperkařství.

O perlách se praví, že: "...odstraňují emocionální nerovnováhu, pomáhají při problémech se žaludkem, slezinou, střevy a problémech s vředy. Nošení perel pomáhá zvýšit sebevědomí. O perlách se říká, že jsou znakem cudnosti, skromnosti, čistoty a představují symbol lásky, štěstí a úspěchů."

Náhrdelník: 

Délka: 42 cm

Mušle: šířka 2,8 cm,  výška 2,7 cm

Materiál: karlovarský porcelán, říční perla, jaspis, tygří, africký tyrkys, diopsid

Komponenty: chirurgická ocel

Náramek: 

Mušle: šířka 1,8 cm,  výška 1,3 cm

Délka náramku: 18 cm, navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, diopsid, jaspis, tygří oko, fosilní minerál, africký tyrkys

Komponenty: chirurgická ocel

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: