Kód: SM0167 |

Šálek Kapradí

259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: Porcelánové nádobí
Hmotnost: 0.3 kg
Pokud rádi zdravě jíte a pijete, vězte, že kvalitní a tvrdý porcelán je tím nejlepším, z čeho si dobré pokrmy a nápoje dopřávat. Třeba tento šálek. Zdobí ho autorský dekor Kapradiny, který je plný nekonečné poezie. "Milujete českou krajinu a tajuplné lesy? Tak právě pro vás jsou tu Kapradiny. Krásný svěží motiv, na který je radost pohledět," říká autorka. 
 

Možná víte, že kapradí bývá spojováno s legendami o pokladech. Kapradiny mají i bohatou symboliku. Podobně jako jetel přináší štěstí, prý také věčné mládí, ochranu a lásku. V Japonsku kapradiny symbolizují rodinu a naději pro budoucí generace. Samotný dekor kapradin byl oblíbený už ve starověku a mimořádné pozornosti se mu dostalo ve viktoriánské době. Fascinovat nepřestává ani dnes. 

TIP: Pokud si k oblíbenému nápoji z tohoto šálku rádi dáte třeba koláč nebo závin, jistě uvítáte servírovací podnos Kapradí. Šálky s ním budou skvěle ladit!

 

Objem: 175 ml

Materiál: karlovarský porcelán

Dekor: autorský tisk, profesionální keramické barvy s teplotou výpalu 780-820 °C

Umývání v myčce je možné, doporučujeme však eko chemii a programy do 60 °C

Všechny kusy jsou glazovány křemičitou glazurou bez přídavku olova a jiných zdraví škodlivých látek.

 
 
Dekor Kapradiny aplikujeme ručně, šálek se pokaždé kompozičně malinko liší. Charakter však zůstává stejný.
 
 
"Celá výroba probíhá u nás na západě Čech, koupí tedy podporujete české ruce. Děkuji," vzkazuje MgA. Lenka Sárová Malíská, autorka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: