Kód: 12095 |

náramek Luna v úplňku

890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Skvostný, originální náramek Luna v úplňku, jak jej autorka pojmenovala, jakoby opravdu skrýval kouzlo mocné Luny. Naplňuje ho ženské energie. Porcelánový medailone se stříbrnými odlesky doplňuje nádherná sestava minerálů. Jeho slušivost a nadčasovost Vás nadchne. Nenechte si ho ujít! Může se stát i velice krásným dárkem blízkému člověku.

 

Připomíná stříbřitou Lunou projasněné jezírko či lesní tůňku, kolem které tančí dobré víly a svými kouzly pomáhají plnit sny a přání...  

Porcelánový medailonek ručně malovaný pravou platinou vznikl díky inspiraci Lunou. Luna v úplňku má největší sílu a je nejkreativnější částí měsíčního cyklu. Medailonek obklopují polodrahokamy (minerály) ve fantastické sestavě. Dohromady ladí a vytvářejí překrásnou energii, kterou můžete pocítit. 

"Jedinečná kolekce náramků s porcelánovým medailonkem vznikla ve spolupráci s úžasnou Lucií Junghansovou, která ji obohatila o minerály ve zcela unikátní kompozici. Každý šperk je vyroben pouze jedenkrát. Ke každému náramku také vytvořila koláž, na kterou ručně vepsala použité kameny," uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská.

 

Délka porcelánového medailonku : 16 mm, malován pravou platinou

Délka náramků: 21 cm  navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, platina, larimar, amazonit, tyrkys, variscit, jadeit 

Komponenty: nerez ocel 

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: