Kód: SM0304 |

MyOrigami porcelánové náušnice červené

590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…
Tyto porcelánové náušnice MyOrigami rády uvítáte ve své sbírce porcelánových šperků, zkrášlí Vás a originální díky nim budete na neformálních i formálních událostech, ale třeba i kdykoli ve všední den! Hodí se k šatům či svrškům řady barev i vzorů. Okouzlujte svojí originalitou a staňte se inspirací pro ostatní!

Tip: Tyto, jako i jiné náušnice, brože, náhrdelníky a náramky, se nechají skvěle kombinovat s mnoha dalšími porcelánovými šperky, kdy pojítkem může být jen barva detailu (tedy kovu), zde ručně malován pravým zlatem. Pak si můžete dle chuti pohrát a vytvořit zajímavou kompozici. Samozřejmě nejvíce prostoru Vám poskytnou jednoduché šaty. Nevěřte zaběhnutým klišé a pokud Vám tak srdce velí, nebojte se a odvažte se být skutečně svá! 

Dnes již přímo famózní kolekce MyOrigami vznikla ve spolupráci se ateliérem Mate. "Jejich vývoj trval bezmála rok a velmi tvrdě jsme na nich pracovali. Není vůbec jednoduché členitý reliéf přenést z papíru do porcelánu, vyžaduje to notnou dávku trpělivosti a zkušenosti," uvádí autorka MgA. Lenka Sárová Malíská.

Délka porcelánové části: 2,4 cm

Materiál: karlovarský porcelán, zlato

Puzetové zapínání (hypoalergenní nerez ocel).

 

Náušnice jsou ručně vyrobeny v limitovaném množství.

Barva těchto náušnic vznikla vpravením pigmentu do porcelánové hmoty ještě před výpalem. Celkem prošly třemi výpaly v teplotním rozmezí 800°C - 1250°C.

Baleno v dárkové krabičce.

Koupí produktu podporujete české ruce. Děkujeme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: