Kód: 12996

Set náhrdelníku s velkou mušlí a náramku

1 890 Kč 1 561,98 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: Náhrdelníky

Váš letní sen, nejkrásnější, jaký jste si kdy vysnily. Jemné teplé tóny v souhře, jako si hraje vlnka s vlnkou... Cítíte vůni moře a slunce? Představte si tu krásu - pohladit rukou tu nádhernou porcelánovou mušli a v duchu jí svěřovat svá tajemství. A žít!!! Prožít si tu krásu naplno, s vášní a energicky! Připravte se na léto. Tento skvost čeká skutečně jen a jen na Vás. Tak ať Vám nosí štěstí!

Skvost z porcelánu, perleti a minerálů patří k barevně a kompozičně nejsvěžejším kouskům. Náhrdelník s porcelánovou mušličkou a říční perlou je navlečen na bavlněné šňůrce. Skvostné porcelánové mušle patří k dílu MgA. Lenky Sárové Malíské. O minerály, perleť a perly v dokonalé harmonii mušle obohatila Lucie Junghansová. Spojení ušlechtilého porcelánu a nádherných polodrahokamů a perleti se ukázalo být navýsost šťastné.

Mušle byly odpradávna spojovány s ženstvím, s krásou a moudrostí žen. Od počátku renesance, přes baroko a prakticky do dnešních dnů jsou oblíbeným stylizovaným prvkem v malířství, sochařství, architektuře i šperkařství.

O perlách se praví, že: "...odstraňují emocionální nerovnováhu, pomáhají při problémech se žaludkem, slezinou, střevy a problémech s vředy. Nošení perel pomáhá zvýšit sebevědomí. O perlách se říká, že jsou znakem cudnosti, skromnosti, čistoty a představují symbol lásky, štěstí a úspěchů."

Náhrdelník: 

Délka: 42 cm

Mušle : šířka 2,8 cm,  výška 2,7 cm

Materiál: karlovarský porcelán, perleť z kauri mušle, rodonit, říční perla

chirurgická ocel

Náramek: 

Mušle : šířka 1,9 cm,  výška 1,8 cm

Délka náramku: 18 cm, navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, perleť z kauri mušle, růžový opál, akvamarín, křišťál, perleť, amazonit, říční perla

Komponenty: chirurgická ocel

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: