Kód: 10761 |

Řetízek s přívěskem Ovečka a perly

1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Vyprodáno

Náhrdelník perly a porcelán.

Kategorie: Náhrdelníky
Položka byla vyprodána…

Ovečka z karlovarského porcelánu ručně malovaná platinou, kterou vkusně doplňuje trio perel, je zcela originálním náhrdelníkem.  Ocení ho každá milovnice zajímavých designových šperků. Náhrdelník v sobě nese něhu, čistotu i sílu. Bezpochyby však charisma Studia Malíská.  

Ovečka je dutá, aby nebyla příliš těžká. Její rozměr činí 3 x 2,2 cm. Průměr perel je 5 mm. Řetízek o délce 80 cm můžete pohodlně přetáhnout přes hlavu, je přesto opatřen karabinkou. Veškeré kovové komponenty jsou z hypoalergenní nerez oceli.

Tento typ náhrdelníku se příjemně nosí. Zvlášť při současném šťastném trendu vrstvení šperků, kdy můžeme nosit dva, tři, čtyři i více náhrdelníků naráz, nám může být tento náhrdelník (i díky délce) výborným spojencem při ladění outfitu. To ocení kreativní ženy. Pokud tento náhrdelník bude však tím jediným, necháte jej vyniknout a sázíte na jistotu. 

 

Pouze jeden kus!

 

Zajímavost 

O perlách se praví, že jsou ochranné a podporují duchovní růst i ženskost. Připomínají, že z každé životní zkušenosti můžeme vytěžit něco dobrého a být silnější. Dále také ulevují při svalových křečích a bolestech, mohou ovlivnit stavbu kostí a zubů. Mírní horečky, snižují citlivost vůči alergenům a pomáhají při zažívacích obtížích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: