Kód: SM0297 |

Porcelánové náušnice fialová kvítka s platinou

479 Kč 395,87 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: Šperky

 

Porcelánové náušničky Kvítka patří k famózním originálům Studia Malíská. Slaďte se s nimi a vytvořte svůj jedinečný vzhled! Nalezněte samy sebe! Probuďte v sobě fantazii a skrytou touhu po barvách! Tato Kvítka, náušničky, se představují v jemné fialové s platinovým středem. Vyráběny jsou ručně (modelované i zlacené či platinované). Barevnost vzniká vpravením pigmentu přímo do porcelánové hmoty před výpalem. 

Průměr: 1,7 cm

Zapínání: na puzety z hypoalergenní nerez oceli

 

Kolekce Kvítka obsahuje krásné, svěže elegantní a něžné šperky, náušnice a náhrdelníky v několika barevných odstínech a velikostech. Tyto ručně vyráběné úžasně oduševnělé originály, umělecky i lidsky cenné šperky se báječně uplatní při mnoha příležitostech. Jsou neobyčejně líbivé a vkusné. Jemné květinky hladí po duši, oplývají romantikou i nostalgií, jež jitří fantazii. Promlouvají prostou, avšak i výjimečnou a dokonalou krásou květin.

/text: Klára Kuchařová/

 

Vyrobeny v limitované kolekci.

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

Cena je uvedena ze jeden pár. 

"Celá výroba šperku probíhá u nás v ateliéru, koupí tedy podporujete české ruce. Děkuji,"  uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská.

 

"Poslední fotografie slouží pro Vaši představu o velikosti kvítka a o tom, jak náušnice vypadá na uchu. Za tuto fotografii velice děkuji Stanislavu Svobodovi," uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: