Kód: 12993 |

Náramek s modrou Ovečkou

890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kategorie: Náramky

Beránek boží...

Představte si jej na Vašem zápěstí! Nebesky modrá porcelánová ovečka obklopená minerály v dokonalé harmonii. Nadčasová krása jedinečného, originálního náramku, z něhož dýchá radost, fantazie a energie. Laskavá krása, jedinečné působení polodrahokamů a jejich barev... Náramek jako z nebe.... Pro Vás!

TIP: Náramek je vhodný i jako krásný DÁREK blízké osobě.

Nebeská ovečka a kolem ní odstíny slunce po celý den a stejně tak nebeská modř... Snový den od svítání po večer. 

"Na porcelánových ovečkách jsme pořádně zapracovali, zmenšili jsme je, aby lépe seděly na ruce, a pohráli si s barvami. Ovečky jsou zvířata, která nás provází již dlouhou dobu. Jsou milá, hřejivá a vnímám je též jako důležitý prvek v krajině. Moje ovečky jsou ručně modelované, předlohou jsou skutečná zvířata. Mám ráda původní a originální přístup. První ovečky vznikly v rámci diplomové práce v roce 2007, od té doby je v mé tvorbě najdete v různých obměnách," sděluje autorka ovečky MgA. Lenka Sárová Malíská.

Náramek je plný pocitů, dobré energie a fantazie. Každý má osobité naladění. Skvost, který vidíte, si s nadšením i prožijete. Podařila se krásná spolupráce, a to s Lucií Junghansovou, která porcelánovou ovečku obohatila o minerály v naprosto unikátní kompozici. Ukázalo se, že spojení porcelánu a polodrahokamů je více než šťastné.

  

Délka porcelánové ovečky: 25 mm

Délka náramku: 18 cm, navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, sodalit, lapis lazuli, jadeit

Komponenty: chirurgická ocel, syntetický hematit 

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: