Kód: 12597 |

Černobílý náramek s mušlí

890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Kategorie: Náramky

Dokonalá a stále fascinující elegance v černé a bílé, kterou milují celé generace, se představuje ve skvostném náramku z blahodárných polodrahokamů a bílé porcelánové mušličky. Tento jedinečný a neopakovatelný kousek může zdobit právě Vás! Pokud jste milovnicí maximálně originálního podání černobílé kombinace, jejíž dokonalost objevila už Coco Chanel, udělejte si radost! 

Hodí se i jako dárek blízké osobě.

Náramky s porcelánovou mušličkou mají osobitý náboj, energii a každý je vytvořen s ohromnou dávkou fantazie. Každý má neopakovatelné naladění. Podařila se krásná spolupráce…

"Zcela nová a jedinečná kolekce náramků s mušličkou vznikla spoluprací s úžasnou Lucií Junghansovou, která mušličku obohatila o minerály ve zcela unikátní kompozici. Každý šperk je vyroben pouze jedenkrát," uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská.

Mimochodem - mušle má silnou symboliku, váže se k Luně, tedy ženskému aspektu, který je spjat s plodností a životem obecně. Váže se k moři, oceánu... Pro její krásu ji můžeme vídat jako stylizovaný ornament zejména na sochách a architektonických památkách už z dob rané renesance. Dodnes nás oslovuje.

 

Délka porcelánové mušličky: 15 mm

Délka náramku: 18 cm, navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, onyx, howlit, turmalín v křišťálu, měsíční kámen

Komponenty: chirurgická ocel

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

Poslední fotografie slouží pro Vaši představu. Autorkou fotografie je Dominika Dostálová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: