Kód: SM0432 |

Brož nebesky modrý květ s platinou

450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
2.2.2023
Kategorie: Šperky

Břož Kvítek z karlovarského porcelánu o průměru 2,5 cm se středem ručně malovaným pravou platinou představuje jednu z půvabných broží, lze říct nikdy nestárnoucí klasikou Studia Malíská. Ručně modelovaný něžný šperk, kterým se vždy trefíte. :-) Můžete je báječně kombinovat, působí krásně v kombinaci s jinými jejími barevnými odstíny, nebo více stejnobarevných. Záleží jen a jen na Vašem vkusu a náladě. Zvláště na jaře, v létě oceníme jejich krásu.

Kolekce Kvítka obsahuje krásné, svěže elegantní a něžné šperky, náušnice a náhrdelníky v několika barevných odstínech a velikostech. Tyto ručně vyráběné úžasně oduševnělé originály, umělecky i lidsky cenné šperky se báječně uplatní při mnoha příležitostech. Jsou neobyčejně líbivé a vkusné. Jemné květinky hladí po duši, oplývají romantikou i nostalgií, jež jitří fantazii. Promlouvají prostou, avšak i výjimečnou a dokonalou krásou květin.

 

Vyrobeno v limitované kolekci. 

Baleno v dárkové krabičce.

Cena je uvedena ze jeden kus. Všechny šperky vyrábíme u nás v ateliéru u Karlových Varů, koupí tedy podporujete české ruce.

(Poslední foto s krásnou nevěstou Míšou fotil @andrew_cuberten, brože jsou umístěny na šatech.)