Kód: SM0587 |

Set dvou náramku Kvítek

1 310 Kč 1 440 Kč Sleva 9 % 1 082,64 Kč bez DPH
Vyprodáno
Kategorie: Šperky
Položka byla vyprodána…
Unikátní set náramků z kolekce Kvítek ozdobí Vaše zápěstí a potěší srdce. Můžete jej i věnovat jako krásný dárek blízkému člověku.

Náramky s famózním porcelánovým Kvítkem, který obklopují překrásné polodrahokamy, patří mezi skvosty. Jedinečné spojení porcelánu a minerálů působí skvěle. Originální náramky plné fantazie, krásné energie a pocitů si užijete. Každý má osobité naladění. Náramky s Kvítkem můžete navíc kombinovat s dalšími šperky kolekce Kvítek, jak Vás baví.

Podařila se krásná spolupráce…

"Zcela nová a jedinečná kolekce náramků s Kvítkem vznikla díky spolupráci s úžasnou Lucií Junghansovou, která porcelán obohatila o minerály ve zcela unikátní kompozici. Každý šperk je vyroben pouze jedenkrát. Ke každému náramku také vytvořila koláž, na kterou ručně vepsala použité kameny," uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská.

Náramek už od pohledu vzbuzuje pozitivní náladu a dobré pocity. Krása náramku pramení z mimořádného citu, s nímž byl vytvořen.

Délka Kvítku v náramku : 17 mm, střed je ručně zlacen pravým zlatem

Délka náramků: 18 cm (standartní velikost ženského zápěstí), navlečen na pružence, druhý náramek má nastavitelnou velikost

Materiál: karlovarský porcelán, pravé zlato (střed Kvítku), achát, býčí oko, říční perly, sluneční kámen, karneol

komponenty: nerezová ocel 316L zlacená, Ag 925 pozlacené

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: