Kód: 11454 |

Náramek s porcelánovou mušličkou

890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Vyprodáno

Originální porcelánový náramek.

Kategorie: Náramky
Položka byla vyprodána…

Dopřejte si něco krásného! Ozdobte své zápěstí fantastickým a zcela unikátním náramkem s krásnou porcelánovou mušličkou jemné pastelové barvy a dokonalou kompozicí minerálů!

Náramky s porcelánovou mušličkou se nyní představují v nové podobě. Jsou však stále plné pocitů, dobré energie a fantazie. Každý má osobité naladění. Skvost, který vidíte, si s nadšením i prožijete. Podařila se krásná spolupráce…

"Zcela nová a jedinečná kolekce náramků s mušličkou vznikla spoluprací s úžasnou Lucií, která mušličku obohatila o minerály ve zcela unikátní kompozici. Každý šperk je vyroben pouze jedenkrát," uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská.

Mimochodem - mušle má silnou symboliku, váže se k Luně, tedy ženskému aspektu, který je spjat s plodností a životem obecně. Váže se k moři, oceánu... Pro její krásu ji můžeme vídat jako stylizovaný ornament zejména na sochách a architektonických památkách už z dob rané renesance. Dodnes nás oslovuje.

Náramek už od pohledu vzbuzuje pozitivní náladu a dobré pocity. Krása náramku pramení z mimořádného citu, s nímž byl vytvořen. Hodí se i jako dárek blízké osobě.

 

Délka porcelánové mušličky: 15 mm

Délka náramku: 18 cm, navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, pigment, tygří oko, rodonit, rodochrozit, jaspis, říční perla, 

komponenty: chirurgická ocel, synt. hematit

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: