Kód: 12528 |

Náramek noční tajemství

890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Kategorie: Náramky

Noční tajemství...  Zasnít se je přece tak krásné! S lehkou hravostí a fantazií. Poodhalme krásu, dobrotu a něhu, která v nás dřímá. Tento jedinečný šperk byl vytvořen s ohromným citem a fantazií, která mu propůjčuje ono tajemství, které každý z nás nosí v sobě. Ozdobte své zápěstí tímto jedinečným unikátem, kde se skvostná krása porcelánu spojuje s nádhernými polodrahokamy. 

Tento náramek se jistě může stát i krásným dárkem pro blízkého člověka.

 

Porcelánový medailonek zpodobňuje Lunu v netradičním růžovém pojetí. Náramek dotváří zcela mimořádná skladba polodrahokamů, jejichž barvy a tvary probouzí fantazii. Co vidíte vnitřním zrakem Vy, pohlédnete-li na tento náramek? Úžasné barvy mohou připomínat šat, kterým se odívají ty nejlaskavější víly. Velejemná látka jejich šatů byla utkána ze svitu Luny, která se odráží v lesní tůni, kolem které tyto předobré, nadpozemské bytosti tančí a snad na dálku tiší naše bolesti. Ať už vnímáte šperk jakkoliv, rozhodně se jedná o nádherný, originální náramek plný příjemných pocitů a pozitivní energie. Prožijte si toto osobité naladění. Podařila se totiž krásná spolupráce!

"Jedinečná kolekce náramků s Lunou vznikla díky spolupráci s úžasnou Lucií Junghansovou, která porcelán obohatila o minerály ve zcela unikátní kompozici. Každý šperk je vyroben pouze jedenkrát," uvádí MgA. Lenka Sárová Malíská.

 

Průměr porcelánového medailonku: 15 mm

Délka náramků: 17 cm, navlečen na pružence

Materiál: karlovarský porcelán, achát, amazonit, larimar, jadeit, hemimorfit

Komponenty: zlacená nerez ocel, zirkony 

 

Baleno v dárkové krabičce české výroby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: