Kód: SM0617 |

Brož Paměť krajiny něžná šištička

1 550 Kč 1 280,99 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2023
Kategorie: Šperky

"L U X U S N Í  brož z kolekce Paměť krajiny Z E R A V musí oslovit každého milovníka tújí. Drobné, šupinovité listy těchto stromů, často zaměňujeme s jehličnany. Vídáme je ve skupinách nebo jako solitéry v parcích, lemují naše zahrady a nezaleknou se ani mrazivého počasí. Ozdobte svůj kabát, zimní šálu nebo čepici mrazivou krásou," uvádí autorka MgA. Lenka Sárová Malíská.

 

Je k nevíře, co za božský dar umělci mají. Kupříkladu tato originální brož, úžasně barevná, zářivá má svůj příběh, jako všechny porcelánové šperky, ale kolekce Paměť krajiny vždy přináší nové postřehy, zachycuje kouzlo života, krásu přírody a přiměje člověka zamyslet se. Nádherně barevná, geniální brož z porcelánu Vás rozzáří. Buďte originální...

Paměť krajiny představuje skvostné, luxusní a elegantní šperky. Každý kus je  o r i g i n á l, jenž uchvacuje svým úžasným pojetím.  R E L I É F N Í  porcelánové brože, náhrdelníky nebo náušnice se hodí (nejen) pro slavnostní příležitosti. Z těchto šperků přímo prýští láska ke krajině a jejím krásám; koneckonců právě toto inspiruje autorku a díky této inspiraci kolekce vznikla. Líbeznost, krása, cit, klid i síla – vlastnosti těchto kromobyčejných šperků jistě ocení každý, kdo je nosí nebo bude nosit.

/text: Klára Kuchařová/

 

rozměr: délka 5 cm

barevnost růžová, odlesky zlaté a kapka modré

materiál: karlovarský porcelán

 

Brožové zapínání s pojistkou a signace samozřejmostí.

Balíme do dárkových, ručně vyráběných krabiček z ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: